Odkazy

Žaluzie, rolety, markýzy
Firma LEFA SERVIS zabývající se stínící technikou navrhuje dodává a montuje žaluzie, japonské posuvné panelové stěny, rolety, plise, zatemnění, záclonové kolejnice, shrnovací dveře a stěny, dělící stěny, markýzy, fasádní clony, mříže pevné, mříže nůžkové, sítě proti hmyzu, garážová vrata a eurookna.

Porcelánové hrnky
Elektornický obchod s kvalitním německým porcelánem. Výběr z aktuální nabídky předních výrobců hrnků.

Montáž LPG
Montáž LPG, přestavba na LPG. Přestavby vozidel na alternativní pohon LPG.

Fyzioterapie, wellness, kosmetika
Klinika GHC Praha nabízí speciální léčebně-regenerační pobyty přímo v centru Prahy, a aby relaxace byla kompletní, je součástí kliniky také kosmetický a kadeřnický salon.

Pojišťovací a finanční makléř
Nezávislé poradenství v oboru pojištění a financí. Poradí s výběrem správné pojišťovny a pojistného produktu. Poradí s výběrem produktů jako jsou například: životní pojištění, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti, zdravotní pojištění, stavební spoření, povinné ručení, úrazové pojištění a mnoho dalších.

Rybářské pruty a navijáky
Elektronický obchod s rybářskými potřebami, kde naleznete širokou nabídku rybářských prutů a rybářských navijáků. Kamenná prodejna na Praze 4.

Správa počítačových sítí
Počítačová firma zabývající se správou sítí, prodejem počítačů, servisem počítačů a dalšími službami souvisejícími s výpočetní technikou.

Plastická chirurgie, operace nosu, operace prsou
Klinika GHC Praha nabízí širokou škálu zákroků v oblasti plastické chirurgie: plastickou operaci nosu, rtů, víček, facelift, plastickou operaci břicha či odsátí tuku (liposukci).

Účetní a daňové služby
Jedná se o poradenskou a konzultační firmu v oblasti ekonomiky, účetnictví, auditu, daní, úvěrů, podnikatelských záměrů, analýz a likvidací.

Stavební firma
Soukromá stavební realizační společnost zajišťující služby v oblasti realizace a rekonstrukce staveb, úprav interiérů, sádrokartonových konstrukcí a tepelných izolací.